banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

Kopia Kopia Dzień Babci i Dziadka

   W dniu 17 lutego 2014 roku w naszej szkole odbył się dzień otwarty z okazji „Dnia Babci i Dziadka". Wszyscy chętni uczniowie z klas I-VI biorący udział w zajęciach świetlicowych i dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowali wspólnie z opiekunami przedstawienie dla naszych kochanych solenizantów.

Seniorzy rodów mogli zobaczyć swoje wnuczęta podczas wykonywanych dla nich piosenek i wierszy. W trakcie przedstawienia odbył się też koncert, w którym dzieci życzyły:

„ W poniedziałek pomyślności,
A we wtorek kosz radości,
W środy, czwartki precz
zmartwienia!
Niech i w piątki strapień nie ma,
Na soboty i niedziele
Życzę odpoczynku wiele!
To nie koniec życzeń jeszcze
Emerytury życzę Wam większej!

W trakcie występu wszyscy przeżyli powrót do przeszłości. Dzieci odegrały scenki jak to babcia z dziadkiem była mała i chodziła do szkoły, a potem się w sobie zakochali i pobrali...

Na zakończenie występów dzieci wręczyły swoim Dziadkom przygotowane kwiaty i drobne upominki.

Po przedstawieniu przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez nasze kochane mamy Babcie i Dziadkowie wspominali wraz z wnukami swoje czasy dzieciństwa, a niektórzy również pobyt oraz lata nauki w naszej szkole. W miłej atmosferze czas niestety szybko upłynął. Dziadkowie żegnali się z uśmiechem na twarzy i łzami w oczach. Do zobaczenia w następnym roku.

Ostatnio zmieniany wtorek, 07 październik 2014 10:13