banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

Ratujmy i Uczmy się Ratować

images   Nasza szkoła jako jedna z najaktywniejszych szkół biorących udział w Programie „Ratujemy i Uczymy Ratować” otrzymała apteczki, przekazane przez WOŚP. Te kolorowe apteczki zostały rozdane w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015 dzieciom klasy III, którzy uczyli się w mijającym roku udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej: Ratujmy i Uczmy się Ratować

Miłośnicy historii na tropie...

p511033011 maja dla uczczenia szeregu rocznic historycznych wydarzeń majowych uczniowie klas IV-VI udali się szlakiem wielkiej historii po naszej Małej Ojczyźnie. Byli w Inowłodzu i Anielinie – Gmina Poświętne.

Czytaj więcej: Miłośnicy historii na tropie...

Biało - Czerwoni

p4300084Biało – czerwoni
30 kwietnia 2015r. w naszej szkole obchodzono nie tylko Dzień Flagi, ale wszystkich polskich symboli narodowych.

Czytaj więcej: Biało - Czerwoni

Antyczny Festyn Sportowy z okazji Dnia Dziecka

p6030189   3 czerwca 2015 r. naszą szkołę opanowali bez reszty starożytni Hellenowie. Można było już od rana zobaczyć reprezentacje państw-miast greckich, które uwijały się, robiąc ostatnie przygotowania do zawodów sportowych, a wcześniej do udziału w prezentacji starożytnej sztuki walki.

Czytaj więcej: Antyczny Festyn Sportowy z okazji Dnia Dziecka

Spotkanie profilaktyczne ,,Bezpieczne wakacje”

20150624 103047   24 czerwca odwiedził nas pracownik KRUS-u, który przypomniał o zasadach bezpieczeństwa na wsi w czasie wakacji, szczególnie podczas pomocy rodzicom w gospodarstwie rolnym. Uczniowie mieli okazję opowiedzieć o swoich przeżyciach związanych z zabawami w okresie wakacyjnym.
Dzieci z uwagą wysłuchali pogadanki. Zajęcia miały na celu przeciwdziałanie zagrożeniom nieszczęśliwym wypadkom podczas prac polowych na wsi. Co roku bowiem ofiarami wielu wypadków na wsi są dzieci - odnoszą obrażenia podczas zabawy i przy pracach polowych. Ograniczenie liczby takich wypadków to cel adresowanych do uczestników zajęć edukacyjnych. Na zakończenie pogadanki uczniowie otrzymali odblaski i broszurki informacyjne.