banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

p1050388   Uczniowie i opiekunowie świetlicy dnia 26 lutego 2015r. przygotowali w naszej szkole zajęcia otwarte dla Seniorów. Wzięli w nich licznie udział Babcie i Dziadkowie, którzy na początku obejrzeli krótką część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy II pod kierunkiem pani Grażyny Borek. Następnie prezentowali swoje prace i umiejętności uczestnicy świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Natalii Stanisławskiej i pani Magdaleny Bryś. Recytowali oni wiersze- również własnej twórczości, śpiewali piosenki, prezentowali portrety Dziadków.

W drugiej części zajęć dzieci zaprosiły Babcie i Dziadków do wspólnej zabawy i wspomnień ich dzieciństwa w szkole. Zabawa była przednia, mnóstwo śmiechu, szczególnie podczas konkursów w których każda Babcia i Dziadek wzięli udział. Prezentujemy niektóre z nich.

Na zakończenie uczniowie podziękowali swoim Babciom i Dziadkom i obdarowali ich drobnymi upominkami (przygotowanymi własnoręcznie w świetlicy szkolnej). Wyrazili im w ten sposób swoją wdzięczność za to że są i życzyli dużo zdrowia na następne lata życia. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, który przygotowały panie wraz z mamami uczniów.