banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

   Dzień 21 listopada, Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień był dniem kolorowym i radosnym. W tym dniu w Naszej szkole dominował kolor: zielony. „Nasz Uśmiech” mogliśmy również przekazać umieszczając pozdrowienia i życzliwości na „Drzewku Pozdrowień”. Pozdrowienia, życzliwości miały formę gestów i słów (uśmiech, uścisk dłoni, miłe słowo, komplement, formy grzecznościowe), kartek z zapisanymi pozdrowieniami, rysunków oraz upominków wykonanych przez uczniów. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego przypinali, żółtą UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĘ, która przez cały dzień miała przypominać o życzliwości i uprzejmości oraz częstowali pysznymi cukierkami. Podczas apelu odczytana została krótka historia dotyczącą Dnia Życzliwości.
Miłym, podsumowującym akcentem, było ogłoszenie wyników plebiscytu na Najsympatyczniejszego ucznia Naszej szkoły. Największą ilość głosów zdobyła Justyna Darmos uczennica klasy VI , która otrzymała słodki upominek. W związku z Dniem Życzliwości odbył się także konkurs plastyczny pod hasłem „Każdy inny wszyscy równi”, mający na celu kształtowanie postawy tolerancji, życzliwości oraz szacunku do drugiego człowieka. Organizatorami Dnia Życzliwości w była p .Agnieszka Bernaciak, p. Magdalena Bryś.

ŻYCZLIWOŚĆ SPRAWIA, ŻE ŻYCIE STAJE SIĘ ŁATWIEJSZE I PRZYJEMNIEJSZE. ŻYCZLIWOŚĆ RODZI ŻYCZLIWOŚĆ.BĄDŹMY ŻYCZLIWI NIE TYLKO W TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ – 21 LISTOPADA – ALE PRZEZ CAŁY ROK!

OTO ZWYCIĘZCY KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Klasy 0-III
I miejsce –Maciej Stefańczyk (klasa 0)
II miejsce-Mateusz Świech(klasa III)
III miejsce-Jowita Mazurek (klasa II)
Klasy IV-VI
I miejsce – Szymon Świech (klasa V)
II miejsce-Magdalena Owczarek (Klasa V)
III miejsce-Gracjan Garlikowski (klasa V)
Laureatom, wszystkich przewidzianych na ten dzień konkursów Serdecznie Gratulujemy!