banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

phoca thumb l img 81931    21 grudnia 2016 roku odbyły się w naszej szkole uroczyste jasełka bożonarodzeniowe. Nasi wychowankowie wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój. Spektakl pt.”Starcie dwóch mocy” przygotowali uczniowie klasy V przy wsparciu koleżanek i kolegów z klas IV i VI. Mali aktorzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie rekwizytów, dekoracji oraz opanowanie tekstów aby ich występ wypadł jak najlepiej.
Po przywitaniu zaproszonych gości, Pani Dyrektor oddała głos dzieciom. Występującym aktorom udało się zaczarować widownie, nawet najmłodsi uczniowie słuchali z wielkim zainteresowaniem.
Uroczystość swoją obecnością uświetnili Pan Tadeusz Józwik – wójt Gminy Lubochnia, Pan Tadeusz Skoneczny – przewodniczący Rady Gminy Lubochnia, Pani Zofia Knap i Pani Wanda Kuik – emerytowane nauczycielki naszej szkoły, Pani Elżbieta Łojszyk – pracownik Gminnej Biblioteki oraz nauczyciele, pracownicy administracyjni szkoły jak również społeczność uczniowska.

Po zakończonym przedstawieniu członkowie Samorządu Uczniowskiego – występujący w jasełkach, złożyli życzenia świąteczne oraz wręczyli laurki z aniołkami. Następnie głos zabrał Wójt Gminy i po podziękowaniu uczniom oraz Pani Agnieszce Polus, odpowiedzialnej za przygotowanie uroczystości, złożył życzenia spokojnych i rodzinnych świąt. Po nim głos zabrał Przewodniczący Rady Gminy, dziękując za zaangażowanie dzieci i dostarczenie pięknych emocji oraz niezapomnianych wrażeń.