banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

dsc04550Uczniowie naszej szkoły w dniu 9 maja wzięli udział w spotkaniu autorskim, które zostało zorganizowane przez panią bibliotekarkę Renatę Konewkę. Dzieci przygotowywały się do tego wydarzenia przez dłuższy czas. Podczas zajęć świetlicowych wspólnie z opiekunami świetlicy czytały utwory pani Anny Onichimowskiej.

W głośnym czytaniu jednej z jej książek („Za szafą”) wziął również udział jeden z naszych absolwentów Przemysław Koch. Uwieńczeniem wspólnych spotkań pod hasłem „z książką na walizkach” były wykonane przez dzieci prace plastyczne, które wzięły udział w konkursie. Najpiękniejsze z nich zostały nagrodzone przez wydawnictwo i jej autorkę. Były to prace: Aleksandry Flisiak, Amelii Bernaciak, Julii Majchrzak i Mai Darmos. Natomiast praca dwóch dziewczynek (Mai i Julii) przedstawiająca autorkę została zabrana przez panią z wydawnictwa i będzie reprezentowała nasza szkołę na kolejnych etapach konkursu. Życzymy powodzenia!