Oficjalna strona Publicznej Szkoły Podstawowej w GlinnikuAktualnościKONKURS PROFILAKTYCZNY "UZALEŻNIENIA I ICH SKUTKI WIDZIANE OCZAMI DZIECKA"

banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

zdjęcie tytułoweUczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w ramach akcji profilaktycznej wzięli udział w konkursie pt. WAKACJE W MIEŚCIE I NA WSI WOLNE OD UŻYWEK organizowanym przez Państwową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tomaszowie Maz. Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku 10-14 lat.

Celem konkursu było uświadomienie dzieciom i młodzieży, że uzależnienie jest chorobą, a różnego rodzaju używki wprowadzają złudne poczucie szczęścia i przyjemności, które trwa tylko chwilowo. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektowanie i wykonanie plakatu pt. „Uzależnienia i ich skutki widziane oczami dziecka” - przedstawiającego jakie negatywne skutki niesie za sobą sięgnięcie po papierosy, narkotyki, dopalacze czy alkohol.
Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział dwóch uczniów z klasy V : Jowita Mazurek i Oskar Garlikowski. Wyróżnienie zdobył Oskar Garlikowski, któremu serdecznie gratulujemy!

IMG 0343