banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

Ratujmy i Uczmy się Ratować

images   Nasza szkoła jako jedna z najaktywniejszych szkół biorących udział w Programie „Ratujemy i Uczymy Ratować” otrzymała apteczki, przekazane przez WOŚP. Te kolorowe apteczki zostały rozdane w czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2014/2015 dzieciom klasy III, którzy uczyli się w mijającym roku udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej: Ratujmy i Uczmy się Ratować

Dzień Matki

obraz 01626 maja - Dzień Matki to dzień szczególny dla dzieci, tym dniu ich mamy obchodzą swoje święto.
Z tej okazji dzieci zaprosiły swoje mamy na uroczystość zorganizowaną w tym dniu, w naszej szkole. Mamy miały możliwość posłuchać swoje pociechy w wierszach i piosenkach, a także zobaczyć ich umiejętności taneczne. Dzieci z klas „0”, I, II i III wyraziły swoją miłość i podziękowanie za trud wychowania, także poprzez wręczenie własnoręcznie wykonanych laurek i prezentów.

Czytaj więcej: Dzień Matki

Na „Małej Scenie” w Królowej Woli

 p5280073  28 maja odbył się już XIII Przegląd Młodzieżowych Teatrów Profilaktycznych „Na małej scenie” dla kl. IV-VI organizowany przez Szkołę Podstawowa w Królowej Woli, w którym wystąpili nasi uczniowie ze Szkolnego Teatrzyku „Myślnik” wystawiając sztukę pt. „Lusterka”.

Czytaj więcej: Na „Małej Scenie” w Królowej Woli

Miłośnicy historii na tropie...

p511033011 maja dla uczczenia szeregu rocznic historycznych wydarzeń majowych uczniowie klas IV-VI udali się szlakiem wielkiej historii po naszej Małej Ojczyźnie. Byli w Inowłodzu i Anielinie – Gmina Poświętne.

Czytaj więcej: Miłośnicy historii na tropie...

Biało - Czerwoni

p4300084Biało – czerwoni
30 kwietnia 2015r. w naszej szkole obchodzono nie tylko Dzień Flagi, ale wszystkich polskich symboli narodowych.

Czytaj więcej: Biało - Czerwoni