banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

20 listopada to wyjątkowy dzień – Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF.

unicef

Jest to moment, w którym w Publicznej Szkole Podstawowej w Glinniku uwaga kierowana jest na dzieci i ich prawa.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i realizacją programu nauczania w trybie zdalnym, przygotowaliśmy dla Was pomysły, które sprawdzą się w tej nowej formule nauczania. Propozycje ćwiczeń, quizy i kolorowanki a także gotowy do druku plan lekcji czy plakaty zostały wysłane do Was w wiadomościach na dzienniku elektronicznym.

Sprawdź, jak możesz wspólnie z UNICEF świętować ten dzień pokazując, że prawa wszystkich dzieci są ważne i że każdy z nas może zaangażować się w akcję pomocową na rzecz dzieci w Jemenie.

Rzecznik Praw Ucznia
Natalia Wiśnik

Akcja "GÓRA GROSZA"

foraDrodzy uczniowie

Jak co roku Publiczna Szkoła Podstawowa bierze udział w akcji „GÓRA GROSZA”. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną,
w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Czytaj więcej: Akcja "GÓRA GROSZA"

Informacja

Szanowni Rodzice

W związku z wprowadzeniem od 9 listopada 2020 roku decyzją Premiera RP zdalnej nauki dla uczniów szkół podstawowych klas I-III oraz kontynuacją zdalnej nauki w klasach IV - VIII Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku od 9 listopada pracuje wyłącznie zdalnie.
Zajęcia dla uczniów klas IV - VIII prowadzone będą tak jak do tej pory zgodnie z planem dotychczasowym, tak jak w przypadku nauki stacjonarnej przy użyciu wdrożonej platformy MICROSOFT TEAMS, w niezbędnym wymiarze czasowym nie dłużej niż 30min jednostka lekcyjna.
Zajęcia dla uczniów klas I - III prowadzone będą za pomocą komunikatorów ustalonych przez wychowawców w porozumieniu z Państwem Rodzicami uczniów. Tak by w największym stopniu Państwa odciążyć. Wszelkie inne informacje bądź wprowadzane zmiany będą przekazywane Państwu za pomocą dziennika elektronicznego przez wychowawców klas.
W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości proszę dzwonić do sekretariatu szkoły, bądź dyrektora szkoły.

Proszę o wyrozumiałość i z góry dziękujemy za wsparcie.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Szkoły
Edyta Żmuda