banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

p1080423Po ciężkiej i wytężonej pracy dobrnęliśmy do końca roku szkolnego 2015/2016. Dla uczniów klasy szóstej był to ostatni rok w Publicznej Szkole Podstawowej w Glinniku. Jej uczniowie żegnając się ze swoją szkołą przygotowali wspólnie z wychowawcą montaż słowno- muzyczny, podczas którego podziękowali swoim pedagogom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich wychowanie. Młodszym koleżankom i kolegom udzielili cennych wskazówek na dalszą ich edukację.
Podczas uroczystości pani Dyrektor wręczyła świadectwa i nagrody szóstoklasistom i pozostałym uczniom szkoły.
Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2015/2016:
Klasa VI: Jakub Sobolewski, Piotr Kwapis.
Klasa IV: Martyna Stańdo, Szymon Świech, Dawid Pająk,Magdalena Owczarek, Paulina Nowak.
Klasa III: Paulina Cieślik, Małgorzata Szczur, Zuzanna Warsicka.
Klasa II: Filip Welfle, Mateusz Świech.
Klasa I: Jakub Grabowski, Maksymilian Kwiatkowski, Amelia Bernaciak.

Na zakończenie rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek – pyszny tort, którym uraczyli wszystkich uczestników uroczystego zakończenia roku szkolnego 2015/2016.

ZIELONA SZKOŁA

p1070452Pięciodniowa wspólna przygoda rozpoczęła się w poniedziałek 30 maja i trwała do 3 czerwca 2016roku.pierwszego dnia udaliśmy się do Inwałdu, gdzie odwiedziliśmy warownię a następnie park miniatur. Największym powodzeniem cieszyło się tam kino 5D i egipska piramida z labiryntami strachu. Mieliśmy też sposobność sprawdzić celność naszego oka i pewność ręki. Każdy z nas strzelał z łuku, wyrabialiśmy garnki z kliny i wykuwali ozdoby w kuźni. Miejscem stałego pobytu i bazą noclegową była Wisła. Odwiedziliśmy tam skocznię „Malinka” i muzeum Adama Małysza.

Czytaj więcej: ZIELONA SZKOŁA

WSPOMNIENIA ZE SPOTKANIA I WSPÓLNEJ WYCIECZKI

phoca thumb l spaa  W przedostatnim tygodniu roku szkolnego 2015/2016 gościliśmy kolegów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Długosza w Rzgowie. Współpracę z rówieśnikami nawiązaliśmy w grudniu 2015 roku. Doskonale pamiętamy mikołajkowe spotkanie, wspólne zajęcia i zabawy. Podczas którego dzieci były zadowolone bardzo się cieszyły, klaskały i wspólnie śpiewały piosenki. Zwiedziliśmy szkołę i udaliśmy się na poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych koleżanek i kolegów ze Rzgowa. Bardzo nam się podobało
w zaprzyjaźnionej szkole. Dziękujemy za zaproszenie pani dyrektor
i wychowawczyni klasy drugiej, pani Alicji Sztandor. A miły nastrój utrzymaliśmy tego dnia bardzo długo, bowiem po skończonym spotkaniu wybraliśmy się do sali zabaw Leopark.

Czytaj więcej: WSPOMNIENIA ZE SPOTKANIA I WSPÓLNEJ WYCIECZKI

INFORMACJA

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Glinniku informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się 1 września 2016r. o godz. 10:00.
Wyjazd na Mszę Św. do Kościoła do Spały sprzed szkoły o godz. 8.40. Msza Św. o godz. 9.00

Podsumowanie programu ,,Nie pal przy mnie proszę”

ap1080281W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu antynikotynowego „Nie pal przy mnie, proszę!” we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Tomaszowie Maz. Zajęciami warsztatowymi zostali objęci uczniowie klasy II i ich rodzice.
Celem programu było zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie tytoniu, zwiększenie wiedzy w zakresie zdrowego trybu życia, a także kształtowanie postaw asertywnych związanych z unikaniem czynnego i biernego palenia tytoniu.

Czytaj więcej: Podsumowanie programu ,,Nie pal przy mnie proszę”