Oficjalna strona Publicznej Szkoły Podstawowej w GlinnikuAktualności 2015/2016Mamy finalistę wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom 2016”!

banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

wp 20160422 027  8 marca 2016 r. w siedzibie urzędu Gminy w Lubochni odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Reprezentujący naszą szkołę uczniowie zdeklasowali rywali z Lubochni zajmując pierwszych pięć miejsc: Jakub Sobolewski I miejsce, Paweł Karwasik II, Natalia Cichowska III, Radosław Gruszecki IV i Marcelina Banaszczyk V miejsce.
Jakub Sobolewski z klasy szóstej 17 marca w eliminacjach powiatowych pokonał rywali z powiatu tomaszowskiego zajmując I miejsce i reprezentował nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich w dniu 22 kwietnia w Opocznie. Tam nie poszło już tak gładko, ale Kuba zajął zaszczytne 6 miejsce w województwie. Kubę zapisujemy na kartach kroniki, gdyż jeszcze nikt w historii szkoły nie uzyskał tak wysokiej lokaty w tym konkursie.
Gratulujemy wysokiej lokaty i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach Turnieju.