banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

phoca thumb l spaa  W przedostatnim tygodniu roku szkolnego 2015/2016 gościliśmy kolegów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Długosza w Rzgowie. Współpracę z rówieśnikami nawiązaliśmy w grudniu 2015 roku. Doskonale pamiętamy mikołajkowe spotkanie, wspólne zajęcia i zabawy. Podczas którego dzieci były zadowolone bardzo się cieszyły, klaskały i wspólnie śpiewały piosenki. Zwiedziliśmy szkołę i udaliśmy się na poczęstunek, przygotowany przez rodziców naszych koleżanek i kolegów ze Rzgowa. Bardzo nam się podobało
w zaprzyjaźnionej szkole. Dziękujemy za zaproszenie pani dyrektor
i wychowawczyni klasy drugiej, pani Alicji Sztandor. A miły nastrój utrzymaliśmy tego dnia bardzo długo, bowiem po skończonym spotkaniu wybraliśmy się do sali zabaw Leopark.

W czerwcu zaprosiliśmy do naszej szkoły rówieśników ze Rzgowa na podsumowanie akcji profilaktycznej i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Nie pal, przy mnie proszę”. Na początku zaprezentowaliśmy przedstawienie dotyczące zdrowego stylu życia. Następnie razem pojechaliśmy na wycieczkę do Spały. Zwiedzanie tej pięknej miejscowości zaczęliśmy od spaceru, następnie obejrzeliśmy Centralny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Mogliśmy pobiegać
i poćwiczyć w miejscu gdzie trenują medaliści olimpijscy. To był dzień pełen wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że współpraca między naszymi szkołami będzie rozkwitać i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.