banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich Rodziców i Dzieci, którym zależy na znakomitych warunkach nauki i rozwoju młodego człowieka!

Historia szkoły w Glinniku sięga lat osiemdziesiątych XIX wieku. Szkoła zlokalizowana była w Nowym Glinniku. Mieściła się w drewnianym budynku krytym strzechą, w którym jedną izbę zajmował nauczyciel, druga zaś przeznaczona była na salę lekcyjną. Szkoła była trzydziałowa. Uczył jeden nauczyciel na dwie zmiany. W szkole tej dzieci uczyły się języka polskiego, języka rosyjskiego, matematyki i geografii.

W naszych działaniach edukacyjnych i wychowawczych opieramy się więc na doświadczeniach wielu pokoleń naszych znakomitych poprzedników. Nasza wykwalifikowana kadra to zgrany zespół, którego cała uwaga koncentruje się na jak najlepszym wprowadzaniu Dzieci w świat nauki i życia społecznego. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci znakomicie przygotować do dalszej edukacji. Jesteśmy otwarci i gotowi do rozmów z Rodzicami zawsze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.