banner galeria

banner konkursy

banner uczniowski

rada

Pismo o wsparcie finansowe

sponsor

Glinnik, dn. 06.10.2017 r.

 

Szanowni Państwo,

     miło nam poinformować o przypadającym w bieżącym roku Jubileuszu 80-lecia fundacji stałej siedziby Publicznej Szkoły Podstawowej w Glinniku. Korzeniami sięga ona do pierwszej połowy XIX wieku, ale stałą siedzibę otrzymała dzięki fundacji prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Ignacego Mościckiego w 1937 roku.

    Od tego czasu kolejne pokolenia uczniów i nauczycieli, jako sukcesorzy tradycji, dopisują karty historii i budują wizerunek szkoły, na który składają się: mądrość, pracowitość, otwartość na świat i potrzeby innych.
Naszym gorącym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejszością, aby obchody stały się prawdziwym świętem wszystkich roczników, które tworzyły i tworzą piękną historię szkoły i były niepowtarzalną okazją do wspomnień, wzruszeń, doświadczeń i odnowienia starych przyjaźni.
Jubileusz z jednej strony pozwoli podsumować ponad wiekową historię i działalność Szkoły, jak również będzie okazją do spotkań dla absolwentów, uczniów, rodziców, byłych i obecnych pracowników oraz przyjaciół i sympatyków naszej Szkoły. Nie mamy wątpliwości, że ta wyjątkowa dla całego środowiska uroczystość przyciągnie sporą grupę odbiorców oraz zainteresowanie mediów.
Na organizatorach, ale również na społeczności lokalnej spoczywa zaszczyt i jednocześnie odpowiedzialność nadania tej ważnej uroczystości odpowiedniej rangi. W związku z tym, zwracamy się uprzejmie z prośbą o pomoc w organizacji naszego wspólnego przedsięwzięcia i rozważenie możliwości wsparcia finansowego jubileuszu.
W zamian możemy zaoferować:
• możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych w dniu uroczystości,
• umieszczenie logotypu Firmy w materiałach promocyjnych oraz na oficjalnej stronie internetowej Szkoły w zakładce Jubileusz 80-lecia;
a przede wszystkim miło nam będzie Państwa gościć na uroczystej gali upamiętniającej jubileusz 27 listopada 2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Glinniku.
Jesteśmy przekonani, że działania społeczne i filantropijne dają ogromną satysfakcję oraz stanowią dla młodzieży godny naśladowania przykład zaangażowania w sprawy społeczne i publiczne. Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wspaniałym wkładem w edukację całych pokoleń, promocję wsi: Glinnik, Dąbrowa i Marianka i Gminy Lubochnia oraz Państwa Firmy.
    

    Bliższe informacje na temat Jubileuszu można uzyskać w sekretariacie szkoły pod numerem tel. 44 7123 158, jak również na stronie internetowej www.spglinnik.lubochnia.pl w zakładce Jubileusz 80-lecia Szkoły. Wszelkie pytania można kierować również na adres e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta, na które można dokonywać wpłaty:
Konto Rady Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Gliniku nr rachunku bankowego: 79 1020 3916 0000 0202 0204 4931 (Bank PKO BP) z dopiskiem „Jubileusz”
Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.