Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka do Wrocławia - ważne informacje

W środę 11 października 2023 r. odbędzie się całodniowa wycieczka do Wrocławia dla uczniów klas IV - VIII. Zbiórka w szkole o godz. 6.50. wyjazd o godz. 7.00. Przewidywany powrót około godziny 20.00. Rodzice są zobowiązani do zorganizowania bezpiecznego powrotu swoich dzieci do domu. 
Na wycieczce będzie potrzebna ważna na rok szkolny 2023/2024 legitymacja szkolna. Przyda się także kieszonkowe, nie tylko na drobne pamiątki, ale na ewentualne korzystanie z toalet. 
Na wycieczce nie ma obiadu. Należy więc zabrać ze sobą kanapki, ciepłe/zimne niegazowane picie, owoce czy słodycze. Nie wolno mieć popcornu, chipsów czy innych bardzo pikantnych przekąsek. Dzieci, które cierpią na chorobę lokomocyjną, powinny odpowiednio wcześniej wziąć tabletkę na drogę oraz zabrać ze sobą pigułkę na drogę powrotną.
Tradycyjnie nie zabieramy telefonów komórkowych. Można wziąć, na swoją odpowiedzialność, aparaty fotograficzne. Ubezpieczenie nie obejmuje zagubienia rzeczy wartościowych zabranych na wycieczkę np. pieniędzy, biżuterii, mp4, smartwatchów, itp.
Program wycieczki obejmuje trzygodzinny spacer po Wrocławiu. Niezbędne więc będą wygodne buty, odpowiedni niekrepujący ruchów strój  oraz zabezpieczenie przed deszczem. 
Opiekunowie na wycieczce to panie - Magdalena Bryś, Dominika Czajkowska-Wałęsa; kierownik wycieczki - Małgorzata Smolarek (telefon aktywny na wycieczce 887061967).