Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szkolny Teatrzyk „Myślnik"

Szkolny Teatrzyk "Myślnik" powstał spontanicznie, z chęci uczniów do pokazania różnych talentów aktorskich - początkowo wyłącznie na potrzeby środowiska szkolnego. Nazwa przylgnęła do grupy aktorskiej po wystawieniu na szkolnej scenie minispektaklu 25 stycznia 2005 r. pt. "Przecinkowo" - zabawnej historyjki o znakach interpunkcyjnych, z których najważniejszym był - myślnik. Uczniowie uznali, że najtrudniej zagrać pauzę, ciszę ..., więc nazwa okazała się odpowiednia!
W skład grupy teatralnej zawsze wchodzili uczniowie z klas IV - VI, a potem dołączyli z kl. VII i VIII. Teatrzyk prowadzi nauczycielka języka polskiego pani Małgorzata Smolarek. Aktorzy nie tylko występowali na licznych szkolnych akademiach, jubileuszach, obchodach świąt państwowych, ale także w wielu konkursach recytatorskich na szczeblu nie tylko szkolnym, ale także gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Brali udział w konkursach teatralnych - Przeglądach Teatrzyków Szkolnych "Na małej scenie" w Królowej Woli i w Tomaszowskich Teatraliach, zdobywając liczne nagrody. 

XIV Tomaszowskie Teatralia, czyli artystyczne zdarzenia sceniczne

Szkolny Teatrzyk "Myślnik" wystawił do konkursu spektakl pt. "Pif! Paf! Jesteś trup!". To tragiczna historia inspirowana prawdziwymi zdarzeniami - strzelaniną w jednej z amerykańskich szkół. Spektakl zdobył Srebrną Maskę, a Wiktoria Łysakowska grająca główną rolę - indywidualną nagrodę za kreację aktorską. 
Skład grupy: Zuzanna Bibrowska, Anna Koch, Magdalena Owczarek, Dawid Pająk, Paulina Cieślik, Paulina Nowak, Piotr Mazurek, Szymon Świech, Gracjan Garlikowski, Wiktoria Łysakowska, Martyna Stańdo.