Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

31 Finał WOŚP już za nami!

29 stycznia 2023 r. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zbierając fundusze dla dorosłych i dzieci na walkę z sepsą. W tym roku wolontariuszami z naszej szkoły byli uczennice i uczniowie z klasy VIII – Amelia Bernaciak, Jakub Grabowski, Jowita Mazurek, którzy zbierali pieniądze do puszek na ulicach gminy Lubochnia i w Tomaszowie Maz. Pomagali im: Amelia Banaszczyk, Monika Bukowska. Puszkę stacjonarną pilotował Piotr Sobolewski. Zaś bezpośrednio przy organizacji powiatowego Finału Sztabu 921 w Tomaszowie Maz. pracowali: pani Małgorzata Smolarek, Oskar Garlikowski, Maria Majewska i Michał Misiak oraz absolwentki naszej szkoły - Wiktoria Łysakowska i Magdalena Owczarek.
Łącznie nasi uczniowie zebrali kwotę 3 430 zł i 85 gr (pieniądze znajdujące się w puszkach wolontariuszy oraz z aukcji roweru przekazanego przez Jowitę Mazurek). Nie można zapomnieć, że Szkoła czynnie włączyła się do działań Ochotniczej Straży Pożarnej w Glinniku i wzięła udział w strażackim minifinale, występując z koncertem kolęd i pastorałek.
Wszystkim, którzy wrzucili do puszek choćby grosik pięknie dziękujemy!