Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

31 Finał WOŚP już za nami!

29 stycznia 2023 r. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zbierając fundusze dla dorosłych i dzieci na walkę z sepsą. W tym roku wolontariuszami z naszej szkoły byli uczennice i uczniowie z klasy VIII – Amelia Bernaciak, Jakub Grabowski, Jowita Mazurek, którzy zbierali pieniądze do puszek na ulicach gminy Lubochnia i w Tomaszowie Maz. Pomagali im: Amelia Banaszczyk, Monika Bukowska. Puszkę stacjonarną pilotował Piotr Sobolewski. Zaś bezpośrednio przy organizacji powiatowego Finału Sztabu 921 w Tomaszowie Maz. pracowali: pani Małgorzata Smolarek, Oskar Garlikowski, Maria Majewska i Michał Misiak oraz absolwentki naszej szkoły - Wiktoria Łysakowska i Magdalena Owczarek.
Łącznie nasi uczniowie zebrali kwotę 3 430 zł i 85 gr (pieniądze znajdujące się w puszkach wolontariuszy oraz z aukcji roweru przekazanego przez Jowitę Mazurek). Nie można zapomnieć, że Szkoła czynnie włączyła się do działań Ochotniczej Straży Pożarnej w Glinniku i wzięła udział w strażackim minifinale, występując z koncertem kolęd i pastorałek.
Wszystkim, którzy wrzucili do puszek choćby grosik pięknie dziękujemy!