Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Duma i radość z II miejsca w "Strofach dla Niepodległej"

10 listopada odbył się II Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy dla Niepodległej” organizowany przez Powiatowe Centrum Animacji Społecznej im. płk Witolda Pileckiego.

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczestniczki w  dwóch  kategoriach wiekowych, wyłonionych podczas wewnątrzszkolnej rywalizacji. Były to Maja Darmos i Julia Majchrzak z kl. VI oraz Jowita Mazurek – uczennica klasy VIII.

Jesteśmy bardzo dumni, że Jowita po raz kolejny stanęła na podium konkursu, zajmując II miejsce w powiecie. Przepięknie recytowała wiersz Elizy Jończyk „***Ojczyzno, nie gniewaj się na mnie”. Jury ujęła naturalnością i szczerością interpretacji. Do dyplomu dołączono pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną.
Także Maja Darmos, interpretując wiersz Oliwii Milaszkiewicz „Co to jest niepodległość?” i Julia Majchrzak z tekstem Marii Konopnickiej „Ojczyzna moja” zasłużyły na gratulacje i brawa!
Uczennice do konkursu przygotowywała nauczycielka jęz. polskiego pani Małgorzata Smolarek.