Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Komunikat

 

W nadchodzącym  roku szkolnym 2021/2022 od 6 września 2021 r. w szkole uruchomiony zostanie catering obiadowy.

W tym celu  należy wypełnioną deklarację wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych wrzucić do dnia 2 września 2021r. do specjalnie przygotowanego pudełka znajdującego się przy wejściu do szkoły od strony szatni dolnych. Pudełko jest oznaczone „OBIADY”.  Deklaracja korzystania z obiadów oraz oświadczenie dostępne są na stronie internetowej szkoły. W deklaracji należy wskazać formę posiłku, z którego uczeń/uczennica będzie korzystać.

Proszę pamiętać, że jeżeli zadeklarujecie Państwo pełen obiad lub tylko zupę, lub tylko drugie danie to z tej formy posiłku uczeń/uczennica będzie korzystać od września do grudnia 2021.

Przypomina się, iż zgodnie z Regulaminem Stołówki Szkolnej funkcjonującej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lubochni stawka żywieniowa wynosi:

         Uczniowie: 5 zł (pełny obiad)

          zupa – 1,5 zł; drugie danie – 3,5 zł

 

                                   Nr konta  61 8985 0004 0010 0148 3774 0005

 

Proszę o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Lubochni (zakładka – o szkole – stołówka)

 

Deklaracja korzystania z obiadów

Oświadczenie - przetwarzanie danych osobowych