Szkolny Konkurs Ortograficzny klas II - III
22 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs ortograficzny dla klas II-III. W zmaganiach wzięło udział 8 uczniów wyłonionych w I etapie wewnątrzklasowym. Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami sprawdzającymi ich znajomość zasad pisowni oraz interpunkcji języka polskiego. Głównym celem koła było rozwijanie sprawności ortograficznej, wdrażanie uczniów do samokontroli oraz oswajanie z trudnymi zasadami pisowni.
I miejsce w rywalizacji zajęła Zofia Kagankiewicz
II miejsce Wiktor Schab
III miejsce Alicja Michałowska.
Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu ortograficznego! Udział w nim wymagał nie tylko znajomości zasad pisowni, lecz także koncentracji i odwagi. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu umiejętności językowych.
