Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

VI Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej

3 listopada 2022r. po raz szósty Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Tomaszowie Maz. zorganizował Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej, w którym Jowita Mazurek ucz. kl. VIII otrzymała wyróżnienie. Recytowała wiersz E. Jończyk „Ojczyzno, nie gniewaj się na mnie”.

Celem konkursu było uczczenie odzyskania przez Polskę niepodległości, krzewienie postaw patriotycznych i popularyzowanie piękna i wartości polskiej kultury, w tym literatury.
W kategorii klas IV – VI nasza szkołę reprezentowały: Lena Pecyna z kl. IV z wierszem „Wszyscy kochamy naszą stolicę” Cz. Janczarskiego i Maja Darmos z kl. VI – „Co to jest niepodległość?” O. Milaszkiewicz.
Dziewczynki zaprezentowały się bardzo ładnie. Recytowały naturalnie, z pełną świadomością wypowiadanego tekstu. Uczennice przygotowywała pani M. Smolarek.
Gratulujemy laureatce i pozostałym reprezentantkom szkoły. Brawo! Jesteśmy z Was dumni!